V četrtek, 27. 5. 2021, smo izvedli zaključno prireditev mednarodnega festivala videov S-Factor 2021. Letos je, kot že ničkoliko drugih prireditev, potekala preko aplikacije ZOOM. A za šole to ni bila nikakršna ovira, saj smo se tovrstnega srečevanja in pouka pošteno navadili v času dela na daljavo.

Vodenje letošnje prireditve smo zaupali Robertu Erjavcu, ki je suvereno, predvsem pa zabavno vodil skozi video prireditev. V kulturnem programu so se nam predstavile nekatere sodelujoče šole s svojimi mislimi o mavrici, vrhunec pa je bila vsekakor podelitev številnih nagrad ter klepet z njihovimi prejemniki, ki so z veseljem pokazali svoje veselje na kameri.

Za izpeljavo video prireditve se iz srca zahvaljujemo Robertu Erjavcu, sodelujočim šolam, našim donatorjem in promotorjem, članom organizacijske ekipe in vsem ljudem, ki nosite mavrico v svojih srcih. HVALA!